Važna obavijest – COVID-19

Obavijest učenicima i roditeljima/skrbnicima/udomiteljima: postupanje u  odgojno – obrazovnim ustanovama  u slučajevima potvrde COVID-19 pozitivnog djeteta/učenika ili djelatnika

Ovime vam dostavljamo upute za postupanje Epidemiološke djelatnosti Zavoda za javno zdravstvo Varaždinske županije i načelnika Stožera civilne zaštite Grada Varaždina (prilozi).

Pridržavanje svih dosad donesenih mjera i uputa je od ključne važnosti jer odgovornim ponašanjem možemo smanjiti širenje zaraze koronavirusa. Svatko mora biti svjestan odgovornosti za vlastito zdravlje, zdravlje obitelji i sugrađana.

Postupanje u obrazovnim ustanovama

Posupanje u odgo.- obraz. ustanovama – upute dostavlju se

Upute za roditelje za niže razrede

Upute za roditelje za više razrede i sredje škole