Zimska škola Tehničke kulture tijekom školske godine 2023./2024. u razdoblju od 19., 20. i 21. veljače 2024. godine

Radionice će se održavati u prostorima škole u jutarnjim satima, od 9:30 do 12:00 sati uz stručno vodstvo mentora Danijela Labaša, iz Društva pedagoga tehničke kulture.

Za učenike od 3. do 8. razreda organiziramo radionice iz raznih područja tehnike. Na tim radionicama djeca uče i vježbaju rukovanje osnovnim alatima, priborom i jednostavnim strojevima koje imamo u našoj radionici, i to tijekom izrade  jednostavnijeg rada prema vlastitome izboru i vlastitim sklonostima.

Tako upoznaju određene alate i materijale te njihovu primjenu u praksi, stječu radne navike i navike održavanja radnog mjesta, vještinu rukovanja alatima, razvijaju sigurnost pri radu, dobiju uvid u znanja koja će im biti od velike koristi pri daljnjem učenju u osnovnoj, ali i srednjoj školi itd

Učenik se odlučuje za jednu od dolje navedenih radionica:

• Modelarstvo uporabnih predmeta
  • Zrakoplovno modelarstvo

Roditelji ili skrbnici trebaju ispuniti suglasnost koju učenici će dobiti od svojih razrednika/ca.

8 + 1 =