Humanitarna akcija „Dan narcisa“

Dragi učenici.

Kao i svake godine, Udruga žena oboljelih od raka dojke (Mammae klub Varaždin) poziva nas da se uključimo u njihovu humanitarnu akciju „Dan narcisa“ koji će se održati 25. ožujka 2023. u Varaždinu na Varaždinu na Franjevačkom trgu, Trgu Slobode i u Shopping parku Supernova, Lepoglavi i Maruševcu. Akcija se provodi prodajom narcisa, cvijeta koji u cijelom svijetu simbolizira proljeće, novi život, novu nadu, pa tako i borbu protiv raka.

Molimo sve učenike i učenice, koji su u mogućnosti, da donesu nekoliko cvjetova narcisa u školu.

Narcise prikupljamo u petak, 24. ožujka ispred sobe ravnateljice škole i ispred sobe pedagoginje te ih nakon toga poklanjamo Udruzi.

8 + 2 =