Lara Paska sudjelovala u finalu međunarodnog HIPPO natjecanja iz engleskog jezika

Ponosni smo na našu učenicu 6.C razreda, Laru Pasku sudjelovala u finalu međunarodnog HIPPO natjecanja iz engleskog jezika. Natjecala se u kategoriji Hippo 1 i jedna je od 8 učenika iz Hrvatske koji su uspjeli doći do finala.

Objava rezultata (svečana ceremonija)  bila je 21.listopada od 15 h online iz Italije.

U konkurenciji vršnjaka iz Indonezije, Filipina, Malezije, Kambodže, Cipra, Armenije, Rumunjske, Indije, Egipta, Tajvana, Pakistana,  Vijetnama, Grčke, Italije, Srbije, Crne Gore i Turska, Lara je postigla 90,7 od 100 bodova te zauzela 25. mjesto.

Lara je školsku razinu natjecanja pisala u školi, a sve ostale razine natjecanja odvijale su se online putem Zooma. U posljednjem krugu natjecanje je imalo provjeru usmenog izražavanja te pisanja. Da su okolnosti drugačije, Lara bi finalno natjecanje kao i proglašenje obavila u Italiji. Čekamo bolje dane za nova putovanja i natjecanja!

Čestitke na lijepom postignuću!

29 − 24 =