POZIVNICA – Dan škole

P O Z I V N I C A

ČAST NAM JE POZVATI VAS

 U OKVIRU OBILJEŽAVANJA

 DANA ŠKOLE

IV. OSNOVNE ŠKOLE VARAŽDIN

NA PRIREDBU DJEČJE RADOSTI

 SRIJEDU, 25. svibnja 2016.  početkom u 17,30 sati.


17,30 sati

PRIREDBA  – HOL ŠKOLE

  1. SANTA LUCIA – školski zbor i pratnja (Dora Mlinarić, Nika Ranogajec,Luka Ilčić, Vid Ilčić; voditeljica Džana Talijančić)
  2. RAVNATELJICA –podjela nagrada učenicima i mentorima za Županijska i Državnanatjecanja
  3. ROCK MY SOUL – školski zbor i pratnja (voditeljica: Džana Talijančić)
  4. U ŠKOLI – dramska skupina 4.b razreda(voditeljica: Tamara Melnjak)
  5. PLESNA TOČKA učenika 3.a razreda(voditeljica: Rajka Bedenik )
  6. DURICA – dramska skupina 4. b ( voditeljica: Tamara Melnjak)
  7. PJESMA (Njemački jezik) – učenici 4. razreda (voditeljica: Silvia Zrno)
  8. SUSJEDA – dramska skupina 4.b (voditeljica: T. Melnjak)
  9. FLY ME TO THE MOON , F. Sinatra – Petar Čukelj 8.a , Andro Ostrognaj 6.a
  10. VAŽNI RAZGOVOR – dramska skupina 4. b (Tamara Melnjak)
  11. DA TE MOGU PISMOM ZVATI – Petar Čukelj, Marko Kiđement, Tin Fabijančić
  12. ZADNJI DAN ŠKOLE – dramska skupina 4.b (Tamara Melnjak)
  13. PLESNA TOČKA – Deni Ljubek i Lara Ožeg
  14. ZID – igrokaz dramske skupine 6. razreda(voditeljica: Natalija Lovreković)

 

14,00 sati

SPORTSKA NATJECANJA:

DJEČACI (NOGOMET) :                                          DJEVOJČICE (KOŠARKA) :

– ukupan broj igrača 10                                             – ukupan broj igrača 10

– igra se 5+1                                                            – utakmica traje 4 × 5 min

– utakmica traje 2 × 12 min                                       – bonus nakon 3 prekršaja

 

Svlačionica br. 1     –      5. /6. razred dječaci

Svlačionica br. 2     –      7. /8. razred dječaci

Svlačionica br. 3     –      5. /6. razred djevojčice

Svlačionica br. 4     –      7. /8. razred djevojčice

 

RASPORED I SATNICA UTAKMICA :

14:00 – 14:30        (nogomet) :       5. razred     :    6. razred

14:30 – 15:00        (košarka) :         5. razred    :    6. razred

15:00 – 15:30        (nogomet) :       7. razred    :    8. razred

15:30 – 16:00        (košarka) :         7. razred    :    8. razred
 

(nositelji: Nevesin Vusić i Marko Žganec)

 

16,00 sati

RADIONICE U RAZREDIMA (učenici, roditelji, učitelji)

1.a – Šareni svijet čepova

1.b – Voće u prehrani djeteta

1.c – Igre bez granica

 

2.a – Kreativna radionica – promet

2.b – Sportske igre

2.c – Sat vesele matematike

 

3.a – Aktivnosti za priredbu

3.b – Zdravlje

3.c – Vode u zavičaju

 

4.a – Slatko-slana radionica

4.b  – Aktivnosti za priredbu

4.c – Jedimo zdravo, žitarice i industrijsko bilje

5.a – eTwinning, Kahoot quiz- interaktivni kviz, zagonetke , pitalice na engleskom – pogađanje

5.b – Kreativno-duhovna radionica

5.c – Matematičke igre

 

6.a – Četiri likovna umjetnika

6.b –  Romanika-gotika

6.c –  Određivanje profila dominacije

 

7.a –  „Ah taj maturalac“

7.b – Odraz u ogledalu

7.c – Dramatizacija književnog teksta

 

8.a –  Aktivnosti za priredbu

8.b – Aviomodelarstvo

8.c –English


                                              RADUJEMO SE VAŠEM DOLASKU!                                                           

Facebookyoutube