Projekt – „Briga i odgovornost djece prema kućnim ljubimcima“

Dana 11.4.2019. u 16 sati , učenici 5. i 6. razreda IV.OŠ Varaždin  sudjelovali su u zanimljivom projektu.

U holu Škole održana je prezentacija „ Briga i odgovornost djece prema kućnim ljubimcima“ koju im je predstavila maturantica Prve gimnazije Varaždin, Tea Lovreković,  u okviru svog CAS projekta.

Briga i odgovornost djece prema kućnim ljubimcima 2019 sl4

U ugodnoj atmosferi učenici 5. i 6. razreda su nakon pogledane prezentacije mogli postavljati pitanja, izmjenjivati iskustva, razgovarati i o svojim kućnim ljubimcima. Najviše je radosti izazvalo predstavljanje psića, cavalier king charles španijela Lilly, Teine ljubimice.

U sklopu projekta održana je i humanitarna akcija „ Spas za Udrugu Spas“ – svaki je učenik ponio nešto hrane za pse i mace o kojima se brinu Udruge Spas i Sklonište dobrote.

Komentari su zatvoreni.