IZLOŽBA FOTOGRAFIJA – Branko Nađ – „Hrvatska pod zvijezdama“

IZLOŽBA FOTOGRAFIJA

Branko Nađ

„Hrvatska pod zvijezdama“

IV. osnovna škola Varaždin, 3. – 17. svibnja 2021.

Pozivamo vas da razgledate izložbu noćnih fotografija „Hrvatska pod zvijezdama“ autora Branka Nađa, u prostorijama IV. osnovne škole Varaždin.

Nakon uspješne izložbe u zagrebačkoj Knjižnici Bogdana Ogrizovića, autor u Varaždin donosi fotografije noćnih pejzaža, nastalih na znamenitim hrvatskim turističkim lokacijama, poput Novigrada na Dobri, Petrove gore i Novog Vinodolskog.

Fotografijama su zabilježene noćne nebeske pojave i konstante, poput naše galaksije Mliječne staze, sazvježđa Orion, Perzeida odnosno Suza sv. Lovre, prošlogodišnje jedinstvene posjete kometa Neowise…

Autor fotografija je dugogodišnji fotograf i novinar Branko Nađ, glavni urednik Universitas portala Sveučilišta u Zagrebu. Pejzaži su njegova fotografska strast, posebice noćni pejzaži, a više fotografija iz autorova opusa možete pogledati na njegovom Instagram profilu @bn_photo000

Izložba je ujedno i ispit na Odsjeku produkcije Akademije dramske umjetnosti, studentice 3. godine preddiplomskog studija Lucije Petrač, pod mentorstvom dr. sc. Ive Hraste Sočo, doc art.

Kontakti:

Branko Nađ – 098 953 9744, branko2502@gmail.com