OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE – 18. 1. 2021.

Nastavno na dopis i Zaključak Stožera civilne zaštite Varaždinske županije te preporuka Zavoda za javno zdravstvo Varaždinske županije te kako je Ministarstvo znanosti obrazovanja i sporta jučer zauzelo generalni stav provođenja nastave na cijelom području Republike Hrvatske, a na jučerašnjem sastanku ravnatelja varaždinskih osnovnih škola Grada Varaždina i Osnivača/ovim putem primite informaciju kako će u ponedjeljak 18. 1. 2021. za učenike:

a) 1. – 4. razreda biti prema modelu A (nastava u školi)

b) 5. – 8. razreda biti prema modelu C (on – line nastava) od 18. do 29. siječnja 2021. godine.

Izuzetno je bitno poštovati sve epidemiološke mjere:

učenici i učitelji/zaposlenici Škole kojima je izrečena mjera samoizolacije, obvezni poštivati mjeru, ali i pratiti i izvoditi online nastavu, a svi ostali učenici i učitelji/zaposlenici Škole koji nisu u samoizolaciji obvezni su samo održavati i pratiti online nastavu. Zaraženi učenici i nastavnici mogu pratiti i održavati online nastavu prema svojim mogućnostima, ovisno o zdravstvenom stanju. U slučaju bilo kakvih nedoumica, učenici i roditelji mogu se obratiti svojim razrednicima.

Online nastava za 5. – 8. razrede će se i dalje odvijati u realnom vremenu preko MICROSOFT OFFICE 356 virtualnih učionica (početak u 08,00 sati), uz dopunu s drugim IKT platformama kao pomoć za zadaće ili dopunske materijale.

Sve Vas pozivamo da redovito pratite obavijesti na mreži i FB škole.

O svim drugim izmjenama, pravovremeno ćemo Vas informirati.

Zdravlja i dobre volje u danima pred Vama želimo iz IV. OŠ Varaždin!

Satnica predmetne nastave – on line 18. 01. 2020.

Preporuka Zvoda za javno zdravstvo

Preporuka Stožera civilne zaštite