Početak nove školske godine

Dragi učenici!

Poštovani roditelji/skrbnici/udomitelji!

U školskoj godini 2023./’24. nastava počinje

u ponedjeljak, 4. rujna 2023.

1. RAZRED

Učenici prvih razreda okupljaju se 4. rujna 2023. u 10:00 sati u holu škole. Nakon kraćeg programa dobrodošlice, učiteljice/razrednice će prozvati učenike prvih razreda. Učenici će, zajedno s učiteljicama, otići u svoje učionice. Predviđeno vrijeme boravka učenika u razredima je 30-ak minuta.

Roditelji će pričekati djecu u holu škole na upoznavanju s  psihologom, pedagoginjom, I v.d. ravnateljicom.
Poslijepodne će se održati 1. roditeljski sastanak – u 17h,  u matičnim učionicama.

2. – 8. RAZREDI

Ulazak učenika u 07:50 sati.

Nastava počinje u 08:00 sati u matičnim učionicama.

Iznimno – učenici 7.c dolaze u školu u 7,30 sati

Prvi nastavni dan se sastoji od podjele udžbenika i radnih bilježnica, rasporeda sati. Potrebno je ponijeti školsku torbu i (platnenu) vrećicu radi preuzimanja knjiga.

Papuče prvi dan nisu obvezne.

SRETNO SVIMA

5 × = 50