Potraga za uskršnjim jajima

Danas je u našoj školi održana vrlo uspješna potraga za čokoladnim uskršnjim jajima.

Učenici nižih i viših razreda imali su zadatak naći što više čokoladnih jaja koja su bila sakrivena po cijeloj školi, osim jaja sakriveni su bili i ukrasni zečići.

Učenici koji su skupili najviše čokoladnih jaja i ukrasnih zečića nagrađeni su slatkom nagradom.

Još jedna potraga održala se popodne u školskom dvorištu. Učenici boravkaši imali su također zadatak naći što više čokoladnih jaja koja su bila sakrivena po cijelom školskom dvorištu. Najviše čokoladnih jaja sakupili su Dina Patrčević (4.b), Martin Nemec (3.b) i Borna Bencek (3.c) koji su bili nagrađeni čokoladnim zečićima.

46 − = 44