Štrajk u ponedjeljak 25.11. 2019.

Kako je najavljen štrajk u školama u cijeloj Republici Hrvatskoj i to od 20. studenog 2019. do ispunjenja zahtjeva, nastava se ne će provesti danas, 22. 11., kao ni u ponedjeljak 25.11. 2019., budući da je premali broj učitelja i zaposlenika škole koji ne štrajkaju, te IV. OŠ Varaždin nije u mogućnosti organizirati nastavu, ni popodnevne aktivnosti.

Vezano za održavanje svih tjednih aktivnosti planiranih za tjedan 25.- 29. 11. – aktivnosti se odgađaju do daljnjega.

Osoba za kontakt koja je zadužena za pružanje svih odgovarajućih informacija vezanih uz održavanje štrajka u IV. OŠ Varaždin: Dr. sc. Jasmina Dvorski, ravnateljica

Upite slati na elektronsku adresu: jasmina.dvorski@skole.hr

Upućujemo Vas da pratite mrežne stranice Škole i FB škole za dodatne informacije.

Komentari su zatvoreni.