Centri izvrsnosti

CENTRI IZVRSNOSTI

CI informatika

Centri izvrnosti u školskoj godini 2018./19.

DOPIS ŠKOLAMA

Započinju s radom Centri izvrsnosti iz:

BIOLOGIJA

obavještavamo učenike Vaše škole da će Centar izvrsnosti za biologiju, sa sjedištem u Prvoj gimnaziji Varaždin, tijekom rujna prikupljati prijave za rad u Centru u školskoj godini 2018./2019.

Molimo učitelje biologije da prikupe prijave zainteresiranih učenika 7. i 8. razreda, te unesu tražene podatke u Obrazac za prijavu učenika koji šaljemo u privitku.

Također Vas molimo da roditelji učenika ispune i potpišu obrazac Privole za korištenje osobnih podataka, kojeg šaljemo u privitku, sukladno Općoj uredbi o zaštiti podataka (GDPR). Privolu zajedno s ovjerenim i potpisanim Obrascem za prijavu učenika pošaljite na sljedeću adresu:

Prva gimnazija Varaždin

Petra Preradovića 14

42000 Varaždin

Za Centar izvrsnosti za biologiju

Digitalno popunjen Obrazac za prijavu učenika također pošaljite na adresu: martina.vidovic@gmail.com

Rok za slanje navedene dokumentacije je 24. rujna 2018.

FIZIKA

Učenici koji žele polaziti Centar izvrsnosti iz fizike mogu se prijaviti do ponedjeljka 24. rujna 2018. godine popunjavanjem Obrasca u privitku. Roditelji učenika trebaju popuniti i potpisati  i Privolu o korištenju osobnih podataka, sukladno Općoj uredbi o zaštiti podataka (GDPR), koja se također nalazi u privitku.

Ako će biti potrebno, održat će se i inicijalne provjere znanja i sposobnosti učenika i to u subotu  6. listopada 2018.  O tome ćete biti pravovremeno obaviješteni. Učenici se mogu prijaviti u više Centara, ali polaziti mogu samo jedan. Molim Vas da uputite Poziv učenicima.

Prijave učenika na predviđenom Obrascu potrebno je poslati najkasnije do ponedjeljka 24. rujna 2018. na e-mail adresu: damir.svelec@gmail.com

Potpisane Privole OBAVEZNO je poslati poštom na adresu sjedišta Centra izvrsnosti iz fizike:

Elektrostrojarska škola Varaždin

Hallerova aleja 5,

42 000 Varaždin

Centar izvrsnosti iz fizike za OŠ

Eventualne upite možete  uputiti na mobitel 091/239-0550 ili elektroničkom poštom na damir.svelec@gmail.com

INFORMATIKA

Popis radionica:

RB Radionica Voditelji Broj sati Razred
1. Programiranje LOGO Ivica Rojc / Nevenka Harjač 36 5.-8.
2. Programiranje Python I.grupa (4, 5. i 6. razred) Renata Papec 20 4.-6.
3. Programiranje Python II. grupa (7. i 8 . razred) Ljiljana Inkret Martinčević 20 7.-8.
4. GIMP – obrada fotografija Tamara Ređep 20 5.-8.
5. Osnove programiranja uz Micro:bit – Internet stvari Stiven Šijak / Edi Bačani 36 5.-8.
6. Multimedija Dragan Lukić / Darko Krznar 36 5.-8.
8. Osnove informatike Jasminka Belščak 20 7.-8.
9. mBot – programiram i vozim robot Tomislav Leček / Damir Vrbanec 36 5.-8.

Ovdje možete skinuti – Privola PDF

Više pročitajte OVDJE

Prijavite se svojim predmetnim učiteljima navedenih predmeta ukoliko ste zainteresirani za dodatno usavršavanje znanja, sposobnosti i vještina!