Centri izvrsnosti

CENTRI IZVRSNOSTI

CI informatika

Centri izvrnosti u školskoj godini 2017./18.

DOPIS ŠKOLAMA

Započinju s radom Centri izvrsnosti iz:

• matematike

• fizike
    Poštovane ravnateljice i ravnatelji!
    Učenici koji žele polaziti Centar izvrsnosti iz fizike mogu se prijaviti do srijede 27. rujna 2017. godine popunjavanjem Obrasca. Ako će biti potrebno, održat će se i inicijalne provjere znanja i sposobnosti učenika i to 7. listopada. O tome ćete biti pravovremeno obaviješteni. Učenici se mogu prijaviti u više Centara, ali polaziti mogu samo jedan.
    Poziv učenicima i  Obrazac za prijavu nalaze se OVDJE.
    Prijave učenika na predviđenom obrascu potrebno je poslati najkasnije do srijede  27. rujna 2017. na e-mail adresu: damir.svelec@gmail.com
    Eventualne upite možete uputiti na mobitel 091/239-0550 ili elektroničkom poštom na damir.svelec@gmail.com.
    Zahvaljujem na suradnji.
    S poštovanjem, Damir Švelec, prof. fizike i informatike voditelj Centra izvrsnosti iz fizike za osnovne škole

• informatike

Dopis školama za početak rada CI Informatike i prijave 2017.-2018.

• poduzetništva

• kemije

• hrvatskoga jezika

• biologije

• novih tehnologija (CENT)

CENT dopis 2017.-2018.

• komunikacije

Više pročitajte OVDJE

Prijavite se svojim predmetnim učiteljima navedenih predmeta ukoliko ste zainteresirani za dodatno usavršavanje znanja, sposobnosti i vještina!