Rezultati Županijskog natjecanja iz Informatike 2024.

U petak, 1. ožujka 2024. održano je Županijsko natjecanje iz Informatike na II. osnovnoj školi Varaždin.

Na Županijsko natjecanje iz naše škole plasirali su se učenici: Oleksandr Moskalov (5.b) i Nikša Vaopotić (7.a).  u kategoriji primjena algoritama.

Na Županijskom natjecanju okupili su se najbolji učenici sa školskih natjecanje Varaždinske županije.

Naš učenik Oleksandr Moskalov osvojio je 2. mjesto u konkurenciji od 9 učenika iz 5. razreda iz cijele županije. Možda postoji šansa da će biti pozvan na Državno natjecanje. Više informacija nakon službene objave rezultata i poziva na Državno.

Učenik Nikša Vaoputić rangirao se na 6. mjesto Županijske ljestvice!

Čestitke našim dečkima na ostvarenim rezultatima!

Jedan komentar:

1. Čestitam Olesandr i Nikša na odličnim rezultatima na Županijskom natjecanju iz informatike 2024.!!!

65 − = 59